Програли чемпіону району (+відео)

У матчі 4-го туру Першої ліги чемпіонату Калуського району з футболу Перекоси зазнали виїзної поразки.

Перекоси з рахунком 1:4 поступилися Колосу з села Цінева (це чемпіон району минулого сезону). На старті матчі Колос вийшов вперед завдяки реалізованому пенальті. Згодом Василь Халусяк забив ще два голи і вже на 26-ій хвилині Перекоси програвали з рахунком 0:3. У другому таймі матчу команди обмінялися забитими голами. Спочатку Василь Халусяк оформив покер, а потім Олег-Дмитро Якимишин забив гол престижу.

Колос (Цінева) – ФК Перекоси (Перекоси) – 4:1 (3:0)
Голи: Халусяк В. (5, з пен. 14, 26, 52) – Якимишин Д. (60)
Колос: Халус, Пилипів (Мигович, 46), Стасів (Креховецький, 60), Дяків, Кузьмин (Капраль, 50), Вовчук (Костюк, 80), Лунів (Гринчак, 62), Джус, Курташ (Данилів, 80), Халусяк (Надрага, 75), Костів
Перекоси: Винник, Сорока, Чоловський, Кухар Д., Калапач, Якимишин, Кухар Л. (Масляк, 78), Рибчак (Атаманчук, 60), Костельний (Вількович, 85), Свид (Чечіль, 55), Чмелик
Попередження: Стасів, 11; Лунів, 40; Креховецький, 72, 86 – Чмелик, 13; Сорока, 60; Кухар Л., 75; Чечіль, 88.