Результати матчів 1-го туру Першої ліги

Сьогодні, 19 серпня, відбулися матчі 1-го туру Першої ліги чемпіонату Калуського району з футболу сезону 2023-2024 років.

Чемпіонат району стартував матчем Збора – Перекоси. Цей матч завершився виїзною перемогою команди з села Перекоси – 3:1.

Чемпіон попереднього сезону Колос на виїзді святкував перемогу над Рухом – 2:1. Всі голи були забиті у другому таймі зустрічі.

Один гол вирішив долю зустрічі Мостище – Лімниця. Перемогу здобули гості.

Сокіл здобув впевнену виїзну перемогу з рахунком 5:1 над Тужиловом.

Гуменів у першому таймі матчу вивів у рахунку 2:0, але Сваричів зміг уникнути поразки. Матч завершився з рахунком 3:3.

Результати матчів першого туру Першої ліги:

ФК «Збора» (Збора) – ФК «Перекоси» (Перекоси)1:3 (0:1) (Токарук І., 64 – Кухар Л., 8; Кухар Д., 61; Рибчак М., 68 (пен.))

«Рух» (Вістова) – «Колос» (Цінева) – 1:2 (0:0) (Пархуць Я., 58 – Луців В., 46; Джус М., 62)

ФК «Тужилів» (Тужилів) – «Сокіл» (Голинь) – 1:5 (1:0) (Юрчишин В., 23 – Андрейко М., 58; Завадецький І., 65, 90+2; Христонько Ю., 88; Максимович С., 89)

ФК «Гуменів» (Гуменів) – ФК «Сваричів» (Сваричів) – 3:3 (2:2) (Мазурчак В., 21; Тимків А., 25; Філіпович М., 48 – Локатир Л., 30; Мельник Р., 40; Возняк В., 58 (пен.))

ФК «Мостище» (Мостище) – «Лімниця» (Перегінське) – 0:1 (0:0) (Зозук А., 79)