Сьогодні в приміщенні офісу Калуської районної Асоціації футболу, що по вул. Чорновола 12, відбудеться жеребкування 1/2 фіналу розіграшу Кубка Калуського району з футболу.
20 травня о 12.00 в приміщенні офісу Калуської районної Асоціації футболу відбулося жербкування Кубку Калуського району. По резульатам жеребкування представленно такі пари:
1/2 фіналу перший матч (26 травня):
Гуменів – «Колос» (Цінева)
Перекоси – Мостище
1/2 фіналу матч-відповідь (6 червня):
«Колос» (Цінева) – Гуменів
Мостище – Перекоси
Матчі відбудуться 26 травня (неділя) та 6 червня (неділя) на полях тих команд, які вказані у парах першими.