Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Історія

У 2013 році перекосівський футбол відзначив своє 40-річчя. Нащадки запорізьких козаків, котрі оселилися тут після спільної перемоги короля Яна Собеського і запорожців над османами, як і їхні далекі прародичі, продовжують радувати своїх земляків.

А початок зародження перекосівського футболу не був таким райдужним. Перед чемпіонатом світу в Німеччині в 1973 році група молодих людей на чолі з Олексієм Кобутою, його братом Богданом, Степаном Бабієм, Богданом Сорокою, Богданом Федорівим, Ярославом Сорокою, Юстином Сенівим вирішили створити в селі футбольну команду.


Село Перекоси знаходиться в гористій місцевості, і нелегко було знайти місце для футбольного майданчика. Ось і звернулися сільські ентузіасти до голови колгоспу «Зоря Прикарпаття» Антона Грабарського, щоб він виділив місце під футбольне поле. Антон Євстахович пішов назустріч молодим хлопцям, які любили футбол – гру мільйонів. І в урочищі «Біля Андрусючки» з’явився стадіон. Отримали хлопці й футбольну форму. Та перший млинець виявився гливким – поразки з великим рахунком слідували одна за одною, їх клали на лопатки футбольні команди Сівки-Войнилівської, Луки, Завадки, Боднарова.

В наступному році футбольну команду з Перекосів навіть не хотіли включати в першість, але під тиском молоді цього села та керівника району Федора Геця це сталося. З’явилися перші забиті м’ячі та перші бомбардири. До речі, перший гол в історії перекосівського футболу забив Богдан Федорів, а кращим голеадором за перший сезон став засновник і капітан команди Олексій Кобута. Першими воротарями команди були Олексій Сеньковський і Богдан Побігун.

У сезоні 1974-1976 років за перекосівську команду брали участь лише вихідці з села. І треба відзначити, що в розвій перекосівського футболу багато вклав колишній гравець калуського «Хіміка» і довго-войнилівської «Чайки», неперевершений майстер в організації гри Богдан Цішевський.


 
Навколо фундаторів перекосівського футболу Олексія, Богдана та Йосипа Кобут, Василя Побігуна, братів Сенівих, Івана Німака та Василя Кухаря виростали нові покоління аматорів шкіряного м’яча. З’явилась упевненість, почали обігрувати таких старожилів районного футболу Калущини, як команди Кропивника, Голиня, Сівки-Калуської. Здобули перекосівці право грати в сильнішій групі району. А в 2000-у році хлопці з Перекосів перевершили самі себе, ставши чемпіонами району серед сільських колективів. Це був великий успіх. Перекоси гучно відзначили перемогу.


Та зміна поколінь у будь-якій команді не проходить безболісно. Це трапилося і з футбольною командою Перекосів. Кількарічне балансування на грані вильоту в нижчий клас урешті-решт призвело до вильоту в другу групу. Але там перекосівські футболісти не стали «хлопчиками для биття», і в 2011 році здобули право позмагатися серед кращих. А в 2012-му вони впевнено перемогли з великим відривом у своїй зоні другої групи, а згодом у «фіналі чотирьох», перегравши команди з Підмихайля і Підгірок, фінішували першими.

Перекосівська футбольна команда – переможець другої групи першості району 2012 року! Мабуть, чи не найбільший вклад у перемогу команди внесли брати Микола і Роман Кобути. Здвоєний центр у їх виконанні, помножений на бомбардирські здібності привів перекосівців до жаданої перемоги.

Окрім них переможний успіх сезону 2012-го кували Андрій Кобута, Степан Сорока, Тарас Сорока, Михайло Петрів, Любомир Петрів, Іван і Віталій Побігуни, Василь Сондей, Микола Кухар, Микола Марчук, Ярослав Винник, Юрій Атаманчук, Василь Атаманчук, Ігор Ібрагімов, Ігор Вількович та Василь Німак. Хлопці з козацького села Перекоси – знову в гурті сильніших Калущини!


Фото: на першому команда 2010 року, на другому - команда 2011 року, на третьому - команда 2015 року, на четвертому - команда 2016 року.

Наступний матч

Попередній матч

Турнірні таблиці

Група 1

Команда
I O
1 Мостище 2 3
2 ФК «Калуш» 0 0
3 ФК «Букачівці» 0 0
4 Копанки 1 0

Група 2

Команда
I O
1 Перекоси 4 10
2 ФК «Путятинці» 3 7
3 Гуменів 3 3
4 Довгий Войнилів 3 0

Група 3

Команда
I O
1 ФСК Тризуб 0 0
2 Студінка 0 0
3 ФК Кліщівна 0 0
4 ФК «Еверест» 0 0

Група 6

Команда
I O
1 Сокіл Г 0 0
2 Тужилів 0 0
3 Ніка-Вовчинець 0 0
4 ФК «Карпати» 0 0

ФК "Перекоси" у Facebook

ФК «Перекоси» у Instagram

Друзі сайту

Попередня версія сайту

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon