Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат району 2018
Print
Група Б. Тур 1 10-04-2018 14:00 ФСК Тризуб 4 : 0 Довгий Войнилів
  10-04-2018 14:00 Будучність 3 : 1 Гуменів

Група А. Тур 1 10-04-2018 15:00 Підгірки 1 : 1 Штурм
  10-04-2018 17:00 Перекоси 1 : 2 Негівці
  10-04-2018 17:00 Сокіл Г 2 : 1 Збора

Група Б. Тур 1 10-04-2018 17:00 Студінка 1 : 1 ФК Пійло

Група А. Тур 2 15-04-2018 14:00 Сокіл Г 3 : 0 Підгірки

Група Б. Тур 2 15-04-2018 14:30 Гуменів 1 : 2 ФСК Тризуб
  15-04-2018 14:30 Студінка 1 : 1 Будучність

Група А. Тур 2 15-04-2018 15:00 Збора 0 : 1 Негівці

Група Б. Тур 2 15-04-2018 17:00 ФК Пійло 1 : 1 Довгий Войнилів

Група А. Тур 2 15-04-2018 17:30 Штурм 2 : 0 Перекоси

Група А. Тур 3 22-04-2018 13:00 Перекоси 2 : 3 Сокіл Г

Група Б. Тур 3 22-04-2018 13:30 ФСК Тризуб 3 : 1 Студінка

Група А. Тур 3 22-04-2018 15:00 Підгірки 1 : 0 Збора

Група Б. Тур 3 22-04-2018 15:00 Довгий Войнилів 0 : 2 Гуменів
  22-04-2018 16:00 Будучність 4 : 2 ФК Пійло

Група А. Тур 3 22-04-2018 17:00 Негівці 0 : 2 Штурм

Група Б. Тур 4 29-04-2018 13:00 ФК Пійло 0 : 3 Гуменів
  29-04-2018 13:00 Будучність 3 : 0 ФСК Тризуб

Група А. Тур 4 29-04-2018 15:00 Підгірки 1 : 4 Перекоси

Група Б. Тур 4 29-04-2018 15:00 Студінка 5 : 2 Довгий Войнилів

Група А. Тур 4 29-04-2018 15:30 Сокіл Г 0 : 0 Негівці
  29-04-2018 16:00 Збора 0 : 2 Штурм

Група А. Тур 5 06-05-2018 12:30 Штурм 1 : 0 Сокіл Г

Група Б. Тур 5 06-05-2018 12:30 ФСК Тризуб 1 : 1 ФК Пійло

Група А. Тур 5 06-05-2018 13:00 Перекоси 3 : 3 Збора

Група Б. Тур 5 06-05-2018 14:00 Гуменів 0 : 0 Студінка
  06-05-2018 15:00 Довгий Войнилів 0 : 3 Будучність

Група А. Тур 5 06-05-2018 16:30 Негівці 0 : 2 Підгірки

Група А. Тур 6 13-05-2018 12:30 Негівці 1 : 3 Перекоси

Група Б. Тур 6 13-05-2018 12:30 ФК Пійло 2 : 3 Студінка
  13-05-2018 12:30 Гуменів 2 : 3 Будучність
  13-05-2018 15:00 Довгий Войнилів 1 : 2 ФСК Тризуб

Група А. Тур 6 13-05-2018 16:30 Сокіл Г 5 : 1 Збора
  13-05-2018 17:00 Штурм 1 : 0 Підгірки

Група А. Тур 7 20-05-2018 12:30 Негівці 1 : 2 Збора

Група Б. Тур 7 20-05-2018 13:00 ФСК Тризуб 1 : 0 Гуменів
  20-05-2018 13:00 Будучність 1 : 0 Студінка

Група А. Тур 7 20-05-2018 15:00 Підгірки 1 : 2 Сокіл Г

Група Б. Тур 7 20-05-2018 15:00 Довгий Войнилів 1 : 7 ФК Пійло

Група А. Тур 7 20-05-2018 17:30 Перекоси 3 : 0 Штурм

Група А. Тур 8 27-05-2018 13:00 Сокіл Г 2 : 1 Перекоси

Група Б. Тур 8 27-05-2018 13:00 Гуменів 3 : 2 Довгий Войнилів
  27-05-2018 15:00 ФК Пійло 1 : 2 Будучність
  27-05-2018 15:00 Студінка 2 : 1 ФСК Тризуб

Група А. Тур 8 27-05-2018 15:30 Збора 3 : 2 Підгірки
  27-05-2018 16:30 Штурм 2 : 1 Негівці

Група Б. Тур 9 03-06-2018 13:00 Довгий Войнилів 1 : 5 Студінка
  03-06-2018 13:00 ФСК Тризуб 3 : 1 Будучність
  03-06-2018 14:00 Гуменів 0 : 0 ФК Пійло

Група А. Тур 9 03-06-2018 15:00 Штурм 0 : 0 Збора
  03-06-2018 15:30 Перекоси 3 : 0 Підгірки
  03-06-2018 16:30 Негівці 0 : 4 Сокіл Г

Група Б. Тур 10 10-06-2018 12:00 Будучність 7 : 1 Довгий Войнилів

Група А. Тур 10 10-06-2018 14:00 Сокіл Г 5 : 0 Штурм
  10-06-2018 14:00 Підгірки 4 : 0 Негівці

Група Б. Тур 10 10-06-2018 14:00 Студінка 1 : 0 Гуменів
  10-06-2018 14:30 ФК Пійло 0 : 3 ФСК Тризуб

Група А. Тур 10 10-06-2018 15:30 Збора 2 : 1 Перекоси

Стикові ігри. Перша гра 17-06-2018 13:00 Перекоси 2 : 3 Студінка
  17-06-2018 14:00 ФСК Тризуб 3 : 4 Сокіл Г
  17-06-2018 15:30 Довгий Войнилів 0 : 1 Підгірки
  17-06-2018 16:30 Збора 2 : 0 Гуменів
  17-06-2018 17:00 Штурм 0 : 0 Будучність
  17-06-2018 17:00 Негівці 4 : 6 ФК Пійло

Стикові ігри. Друга гра 24-06-2018 12:00 Будучність 5 : 2 Штурм
  24-06-2018 13:00 ФК Пійло 0 : 3 Негівці
  24-06-2018 13:00 Студінка 6 : 1 Перекоси
  24-06-2018 14:00 Сокіл Г 1 : 0 ФСК Тризуб
  24-06-2018 14:00 Гуменів 1 : 2 Збора
  24-06-2018 14:00 Підгірки 7 : 0 Довгий Войнилів

Матчі на визначення місць 07-07-2018 13:00 ФСК Тризуб 1 : 2 Штурм

Матчі за 11-12 і 9-10 місця 07-07-2018 13:00 Довгий Войнилів - : - ФК Пійло

Матч за 1-2 місце 07-07-2018 15:00 Будучність 2 : 1 Сокіл Г

Матчі за 11-12 і 9-10 місця 07-07-2018 15:00 Підгірки - : - Негівці

Наступний матч

Попередній матч

Турнірна таблиця

GROUP A

Команда
I O
1 Збора 8 19
2 Гуменів 8 19
3 Студінка 8 18
4 ФСК Тризуб 8 15
5 Штурм 8 13
6 Рух 8 10
7 Завадка 8 9
8 Боднарів 8 7
9 Підгірки 8 7
10 Войнилів 8 0

GROUP D

Команда
I O
1 Сокіл Г 7 19
2 Довгий Войнилів 7 13
3 Тужилів 8 13
4 Мостище 7 12
5 Перекоси 7 11
6 Єдність 7 10
7 Верхня 7 6
8 Новиця 7 3
9 Негівці 7 3

GROUP B

Команда
I O
1 Сваричів 7 19
2 Колос 7 18
3 Оболонь 7 15
4 Лімниця 7 13
5 Зоря 7 9
6 Спас 7 4
7 Карпати Д 7 3
8 Сокіл ВС 7 1

GROUP C

Команда
I O
1 Прикарпаття 6 14
2 Нафтовик 6 11
3 Тяпче 6 10
4 Станківці 6 9
5 Свіча 6 7
6 Леви 6 6
7 Сокіл Т 6 3

ФК "Перекоси" у Facebook

ФК «Перекоси» у Instagram

Друзі сайту

Попередня версія сайту

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon