3. Skip to Footer

День розгромів, результати 5-го туру

У вчорашньому турі Калуського району зафіксовані лише розгромні рахунки.

«Збора» перемагає в Голині, а «Студінка» в Пійлі, результати 4-го туру

У рамках 4-го туру чемпіонату району відбулись два матчі за участю лідерів змагань.

«Збора» громить суперника, результати 3-го туру

У 3-му турі, який відбувся 11 жовтня, ФК «Збора» здобула над впевнену перемогу над новачком чемпіонату «Єдністю». Рахунок 9:1 зафіксовано після фінального свистка і 100% в активі набраних очок у...

Наш суперник: ФК «Рух» (Вістова)

Цієї неділі (11 жовтня)  в  матчі 3-го туру чемпіонату Калуського району наша команда вдома зіграє з ФК «Рух» із села Вістова.

Чемпіонат та першість області поновляться 28 червня

Таку інформацію 26  травня поширила обласна федерація футболу. Нагадаємо, що 25 травня офіс Івано-Франківської обласної асоціації футболу відновив роботу в умовах адаптивного карантину.

Наш суперник: ФК «Юність» (Верхня)

25 серпня в  матчі 3-го туру чемпіонату Калуського району наша команда вдома зіграє з чемпіоном минулого сезону ФК «Юність» (Верхня).

Перекоси на виїзді програли Юності

У селі Іванкова (Верхнянська сільська територіальна громада) відбувся матч чемпіонату Калуського району Юність - Перекоси.

Сьогодні погода не порадувала учасників матчу. З певною затримкою зустріч розпочалася під падання дощу. З перших хвилин господарі захопили ініціативу на футбольному полі, граючи першим номером. Команда з Перекос побудувала гру на контратаках. На 12-ій хвилині господарі отримали право на виконання штрафного удару - голкіпер Перекос зіграв надійно після ударі зі штрафного.

На 27-ій хвилині зустрічі стався суперечливий епізод, який вплинув на хід гри. Після подачі з кутової позначки на думку гравців гостей м’яч влучив у руку захисника Юності, але пенальті не було призначено. Футболіст Юності, поки гості апелювали до арбітра, провели стрімку контратаку по правому фланзі атаки і відкрили рахунок - Дмитрів Павло впевнено переграв голкіпера Перекос.

На 41-ій хвилині матчу після подачі з лівого флангу нападник господарів переправив м’яч у сітку воріт Перекос, але взяття воріт було скасовано через положення поза грою. То ж на перерву команди пішли за мінімальної переваги Юності у рахунку.

На 51-ій хвилині господарі виконували небезпечний штрафний удар, який було призначено за небезпечну гру захисника гостей. А через чотири хвилини Юність подвоїла рахунок - після серії рикошетів і помилки центральних захисників гостей нападник господарів вразив ціль.

Далі господарі довели рахунок до розгромного. Через пару хвилин гості забили гол престижу, реалізувавши пенальті, яке було призначено за гру рукою захисника Юності. На 82-ій хвилині господарі відновили свою перевагу у три м’ячі, реалізувавши пенальті. А на 87-ій хвилині матчу у контратаці Коверник Валерій забив 5-ий гол у ворота Перекос.

Добре, що матч чемпіонату району можна було переглянути у прямому ефірі. Це підвищує інтерес до змагань. Дякуємо організаторам трансляції за їх роботу!

Юність (Верхня) - ФК Перекоси - 5:1 (1:0)

Голи: Дмитрів Павло‘27 (1:0), Москалик Роман ‘54 (2:0), Побігун Іван ‘63  (2:1 з пенальті), Подолюк Ігор ‘56 (3:1), Москалик Роман ‘82 (4:1 з пенальті), Коверник Валерій ‘86 (5:1).

Попередження: Дмитрів Павло ‘30, Мацьків Вадим ‘48, Гладковський Сергій ‘55  ‘62,  Жовнір Володимир ‘68, Пецків Тарас ‘74,  Кухар Віктор ‘87

Вилучення: Гладковський Сергій

Склад ФК «Перекоси»: Винник Ярослав, Кухар Микола, Вількович Ігор (Чмелик Володимир ‘45), Федоришин Олег, Кобута Андрій (Вінтонів Юрій), Жовнір Володимир, Кухар Віктор, Кобута Костянтин, Мацьків Вадим, Побігун Іван (Клим Андрій ‘87)

Склад ФК «Юність» Верхня: Гринів Олег, Канюк Андрій, Подолюк Ігор, Пришляк Назар, Гудак Роман, Курташ Роман, Данилюк Віталій, Коверник Віталій, Долотко Ігор, Москалик Роман, Дмитрів Павло